Przestrzegajmy nowych przepisów. Czyli przez portfel do głowy!

Nieco niezręczna kampania informacyjna Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „Przestrzegajmy nowych przepisów. To się opłaca!”. Kampania ma na celu przekazanie uczestnikom ruchu drogowego, a w szczególności kierowcom samochodów o wejściu w życie z początkiem roku 2022 nowych, zaostrzonych przepisów ruchu drogowego oraz wysokich kar związanych z ich łamaniem.

Źródło: Youtube.com / Kanał: Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Zobacz także

Bezpieczny Przejazd – „Głos rozsądku”
Znak B-20 STOP
Nieprawidłowe parkowanie pojazdu na jezdni
Nieułatwienie przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu
Zakaz postoju przed i za przejazdem kolejowym

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca Jeżeli interesują Ciebie zagadnienia związane z ruchem drogowym lub kwestiami prawnymi kodeksu wykroczeń i chcesz być na bieżąco, możesz zasubskrybować powiadomienia o nowych artykułach; komentuj, zadawaj pytania dotyczące interesujących Cię zagadnień. Zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Treści z serwisu mandatownik.pl mają na celu polepszenie znajomości przepisów ruchu drogowego i kodeksu wykroczeń. Informacje tutaj zawarte nie są ostateczną wykładnią i mają jedynie charakter informacyjno-edukacyjny. Autor treści nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w serwisie mandatownik.pl.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Przestrzegajmy nowych przepisów. Czyli przez portfel do głowy!”

  1. […] Przestrzegajmy nowych przepisów. Czyli przez portfel do głowy! […]

Pozostaw komentarz