Bezpieczny Przejazd – „Głos rozsądku”

Kampania społeczna PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. „Bezpieczny Przejazd”. Promuje ją nowy spot, którego hasłem przewodnim jest głos rozsądku: „Może ten głos jest jeszcze zbyt cichy, ale zabrzmi donośniej, kiedy będzie nas więcej…”. Kampania ma na celu podnoszenie świadomości uczestników ruchu drogowego i zminimalizowanie liczby wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych. Więcej na stronie internetowej kampanii bezpieczny-przejazd.pl

Źródło: Youtube.com / Kanał: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz także

Zakaz postoju przed i za przejazdem kolejowym
Wjazd na przejazd kolejowy na czerwonym świetle
Zakaz wyprzedzania na przejazdach kolejowych
Niszczenie znaków drogowych
Nieustąpienie pierwszeństwa w związku ze znakiem B-20 STOP

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca Jeżeli interesują Ciebie zagadnienia związane z ruchem drogowym lub kwestiami prawnymi kodeksu wykroczeń i chcesz być na bieżąco, możesz zasubskrybować powiadomienia o nowych artykułach; komentuj, zadawaj pytania dotyczące interesujących Cię zagadnień. Zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Treści z serwisu mandatownik.pl mają na celu polepszenie znajomości przepisów ruchu drogowego i kodeksu wykroczeń. Informacje tutaj zawarte nie są ostateczną wykładnią i mają jedynie charakter informacyjno-edukacyjny. Autor treści nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w serwisie mandatownik.pl.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

2 odpowiedzi na „Bezpieczny Przejazd – „Głos rozsądku””

  1. […] Bezpieczny Przejazd – „Głos rozsądku” […]

  2. […] Bezpieczny Przejazd – „Głos rozsądku” […]

Pozostaw komentarz